- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Marsal And Sons 70454 12 Inch Wide Angle Iron Section Steel Bracket to Reinforce
| Manufacturer | Marsal And Sons |
|---|---|
| Model Number | 70454 |
| Manufacturer Part # | 70454 |
| Height | 2" |
| Width | 12" |
| Depth | 36" |
| Weight | 1.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marsal And Sons 70454 Ang Iron Brk Base 36 X 12