- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Marsal And Sons 70435 OEM Thermostat with Knob for Ovens and Refrigerators
| Manufacturer | Marsal And Sons |
|---|---|
| Model Number | 70435 |
| Manufacturer Part # | 70435 |
| Height | 3.65" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 13.95" |
| Weight | 1.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marsal And Sons 70435 Thermostat W/knob Edo #d1 700
