Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 704300 6 Inch Electric Element for Foodservice Equipment
Item:
#1511408
Technical details
| Manufacturer | Piper Products |
|---|---|
| Model Number | 704300 |
| Manufacturer Part # | 704300 |
| Height | 1.95" |
| Width | 6" |
| Depth | 17.15" |
| Weight | 0.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 704300 6 Inch Electric Element for Foodservice Equipment
$114.94
Unit price
/
Unavailable
