- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Marsal And Sons 70429 13 Inch Door Handle Stainless Steel - Durable and Ergonomic
| Manufacturer | Marsal And Sons |
|---|---|
| Model Number | 70429 |
| Manufacturer Part # | 70429 |
| Height | 1.3" |
| Width | 13.2" |
| Depth | 29.95" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marsal And Sons 70429 30 Door Handle S/s
