RestaurantSupply.com is your trusted source for Marsal And Sons other white china dinnerware.
- Authorized Marsal And Sons dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marsal And Sons 70383 other white china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marsal And Sons 70383 3/16 Inch Orifice Drilled Component Stainless Steel Fluid Control
| Manufacturer | Marsal And Sons |
|---|---|
| Model Number | 70383 |
| Manufacturer Part # | 70383 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.6" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marsal And Sons 70383 3/16 Orifice Drilled Ml# H316
