RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 703-988C-01 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 703-988C-01 8.55 Inch Door Gasket For Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 703-988C-01 |
| Manufacturer Part # | 703-988C-01 |
| Height | 2.65" |
| Width | 8.55" |
| Depth | 23.9" |
| Weight | 2.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 703-988C-01 Door Gasket For Cfg