Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Beverage Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Beverage Air 703-988C-01 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 703-988C-01 23-7/8 Inch Door Gasket Grey Magnetic Seal
| Fits with Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 703-988C-01 |
| Manufacturer Part # | 703-988C-01 |
| Height | 2" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 16.5" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 703-988C-01 23-7/8" X 52-5/8" Outside 23" X 51 3/8" D To D, 5/8" Mag 1" Base 5/8" High Grey, , Beverage Air, Beverage-air Model Cfg Kr/kf 24 36 48 74 Before Models, With Serial# Beginning With 76
