RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air prep refrigerators.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 703-971C-04 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 703-971C-04 6.75 Inch Gasket Top Rubber for MT38 Series
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 703-971C-04 |
| Manufacturer Part # | 703-971C-04 |
| Height | 1.65" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 14.6" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 703-971C-04 Gasket Top Mt38
