RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 703-963D-49 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 703-963D-49 12 Inch Door Gasket for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 703-963D-49 |
| Manufacturer Part # | 703-963D-49 |
| Height | 2.3" |
| Width | 12.85" |
| Depth | 19.7" |
| Weight | 1.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 703-963D-49 Door Gasket
