Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Beverage Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Beverage Air -703-963D-05 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air -703-963D-05 23-1/8 Inch Door Gasket Rubber Grey Snap-in Mount
| Fits with Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | -703-963D-05 |
| Manufacturer Part # | -703-963D-05 |
| Height | 1" |
| Width | 5" |
| Depth | 23" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air -703-963D-05 Door Gasket [ 23-1/8" X 24-1/8" ] [rubber ] [ Type R], [ [5/8" Mag 1" Base 5/8" High ] Grey ] [snap-in Mount], Beverage Air Dp119 Dp41 Dp46 Dp67 Dp93 Pt-67 Uc, Ucf67 Wt Wtf67 Wtr-41, Dp-uc-wt-a, All Ucf-wtf67
