RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 703-793A commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 703-793A Tube Lamp 23.4 Inch OEM Corrosion Resistant Lighting
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 703-793A |
| Manufacturer Part # | 703-793A |
| Height | 1.7" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 23.4" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 703-793A Tube Lamp
