RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air prep refrigerators.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 703-778C prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 703-778C 7.7 Inch Gasket Lid OEM Replacement for Water 27 Models
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 703-778C |
| Manufacturer Part # | 703-778C |
| Height | 3.6" |
| Width | 7.7" |
| Depth | 16.45" |
| Weight | 0.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 703-778C Gasket Lid Wtr27 33 25.25x17x0.5
