Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Beverage Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Beverage Air 703-677C commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 703-677C 11 Inch Magnetic Gasket Door Black Rubber for BB48
| Fits with Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 703-677C |
| Manufacturer Part # | 703-677C |
| Height | 1" |
| Width | 11" |
| Depth | 18" |
| Weight | 1.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 703-677C Door Gasket 18-1/4" X 30-1/8" Magnetic Black, Dart Mount 5/8" Mag 1" Base 5/8" High, Beverage Air Bb48
