RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 703-671B commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 703-671B 9.75 Inch Gasket Beverage Air EPDM Rubber Sealing Component
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 703-671B |
| Manufacturer Part # | 703-671B |
| Height | 1.95" |
| Width | 9.75" |
| Depth | 13.3" |
| Weight | 2.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 703-671B Gasket 30in Sweep Bev