Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Beverage Air units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Beverage Air 703-518C commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 703-518C 23-1/8 Inch Rubber Grey Door Gasket with Snap-in Mount
| Fits with Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 703-518C |
| Manufacturer Part # | 703-518C |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 24" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 703-518C [23-1/8" X 24" Edge To Edge], [22-1/8" X 23-1/8" Dart To Dart], [rubber ] [ Type R], [9/16" Mag 1" Base 3/4" High ] Grey ], [snap-in Mount], Beverage Air Sp27 Sp60 Sur27 Sur60 Uc, Ucf27 Ucr27 34 60 Wt Wtf27 33 60
