RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 70250CL2338 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 70250CL2338 4 Inch Channel Edge Stainless Steel with Descriptors
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 70250CL2338 |
| Manufacturer Part # | 70250CL2338 |
| Height | 0.9" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 23.5" |
| Weight | 29.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 70250CL2338 Channel Edge 23.38 In Cl