- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Marsal And Sons 70248 12 Inch Baking Stone for Commercial Ovens with Refractory Material
| Fits with Manufacturer | Marsal And Sons |
|---|---|
| Model Number | 70248 |
| Manufacturer Part # | 70248 |
| Height | 2" |
| Width | 12" |
| Depth | 36" |
| Weight | 86.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marsal And Sons 70248 This Product Will Ship Ltl