RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 7024 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 7024 Tee 3/8 Inch Hose Barb and Female Connection Stainless Steel
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 7024 |
| Manufacturer Part # | 7024 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 7024 Tee (2) 3/8 Hb X 3/8 Mf Ss