- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Marsal And Sons 70233 1/2 Inch Mpt Pipe Nipple 2 Inch Length Corrosion Resistant Steel
| Fits with Manufacturer | Marsal And Sons |
|---|---|
| Model Number | 70233 |
| Manufacturer Part # | 70233 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marsal And Sons 70233 Pipe Nipple 1/2" Mpt X 2"
