Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Middleby Marshall units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Middleby Marshall 70231 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 70231 Motor 208 to 240 Vac Electric Durable Metal for Conveyors
| Fits with Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 70231 |
| Manufacturer Part # | 70231 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 70231 Motor 208 240 Vac 50/60 Hz
