- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Marsal And Sons 70162 5 Inch Burner Door Front OEM Component for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Marsal And Sons |
|---|---|
| Model Number | 70162 |
| Manufacturer Part # | 70162 |
| Height | 2" |
| Width | 5" |
| Depth | 60" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marsal And Sons 70162 Mb60 Burner Door Frt P Ctd