Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 701409 8.85 Inch OEM Basket Assembly Tea Gxf T with Corrosion Resistant Material
Item:
#1508138
Technical details
| Manufacturer | Newco |
|---|---|
| Model Number | 701409 |
| Manufacturer Part # | 701409 |
| Height | 5.3" |
| Width | 8.85" |
| Depth | 9.55" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 701409 8.85 Inch OEM Basket Assembly Tea Gxf T with Corrosion Resistant Material
