Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cleveland 7011004 9 Inch Door Gasket for Convotherm Convection Oven
Item:
#1148182
Technical details
| Manufacturer | Convotherm |
|---|---|
| Model Number | 7011004 |
| Manufacturer Part # | 7011004 |
| Height | 2.7" |
| Width | 9.15" |
| Depth | 11.75" |
| Weight | 0.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cleveland 7011004 9 Inch Door Gasket for Convotherm Convection Oven
$278.16
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Convotherm 7011004 Door Gasket
