- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 701028 3/8 Inch Hex Standoff 10-32 Thread Stainless Steel
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 701028 |
| Manufacturer Part # | 701028 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 701028 E Standoff 10 32x3/8 3/8 Hex
