- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Bevles 701015 Power Cord 12 Inch Electric OEM Durable Insulated
| Manufacturer | Bevles |
|---|---|
| Model Number | 701015 |
| Manufacturer Part # | 701015 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bevles 701015 Power Cord (per Foot)