Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 7010058 18 Inch Stainless Steel Scrap Tray with Corrosion Resistance
Item:
#1443014
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 7010058 |
| Manufacturer Part # | 7010058 |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 7010058 18 Inch Stainless Steel Scrap Tray with Corrosion Resistance