FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Edlund 70100 14 Inch Stainless Steel Manual Crown Punch Tool
| Manufacturer | Edlund |
|---|---|
| Model Number | 70100 |
| Manufacturer Part # | 70100 |
| Height | 10" |
| Width | 14" |
| Depth | 31" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Edlund 70100 700 Crown Punch S/s (603)