- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hickory 701-SLVNH-7 21 Inch 7 Holes 7/16 Inch OEM Corrosion Resistant Component
| Manufacturer | Hickory |
|---|---|
| Model Number | 701-SLVNH-7 |
| Manufacturer Part # | 701-SLVNH-7 |
| Height | 21" |
| Width | 21" |
| Depth | 21" |
| Weight | 1.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hickory 701-SLVNH-7 1/421od W/7 Holes 7/16d On 18.