RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 701-61905-00 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen 701-61905-00 20 Inch Stainless Steel Floor Rack with Corrosion Resistant
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 701-61905-00 |
| Manufacturer Part # | 701-61905-00 |
| Height | 1.3" |
| Width | 20.5" |
| Depth | 25.9" |
| Weight | 5.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 701-61905-00 Floor Rack One Piece 20 Inch
