RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 701-61258-04 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen 701-61258-04 13.875 Inch Long Adaptor Bar for Traulsen Equipment
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 701-61258-04 |
| Manufacturer Part # | 701-61258-04 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 701-61258-04 Adaptor Bar 13.875" Long