RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 701-61110-00 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen 701-61110-00 3.1 Inch Insulated Hood Bracket LH Durable Metal
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 701-61110-00 |
| Manufacturer Part # | 701-61110-00 |
| Height | 1.6" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 701-61110-00 Insulated Hood Bracket Lh