RestaurantSupply.com is your trusted source for Marsal And Sons other white china dinnerware.
- Authorized Marsal And Sons dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Marsal And Sons 70099 other white china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marsal And Sons 70099 33 Inch Burner Assembly Gas for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Marsal And Sons |
|---|---|
| Model Number | 70099 |
| Manufacturer Part # | 70099 |
| Height | 10" |
| Width | 33" |
| Depth | 40" |
| Weight | 32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marsal And Sons 70099 Burner Assembly Mb60
