- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Marsal And Sons 70046 1/4 Inch Diameter Pilot Tubing 42 Inch Length for Beverage Systems
| Manufacturer | Marsal And Sons |
|---|---|
| Model Number | 70046 |
| Manufacturer Part # | 70046 |
| Height | 1.6" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marsal And Sons 70046 1/4 Pilot Tubing X 42 #pt44
