RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 7004305 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 7004305 14 Inch Stainless Steel Shroud Fan Air Cooled Durable
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 7004305 |
| Manufacturer Part # | 7004305 |
| Height | 8" |
| Width | 14" |
| Depth | 14" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 7004305 Shroud Fan Lopro
