RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 7004267 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 7004267 2.15 Inch Sea Post Front Mounted Corrosion Resistant Support
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 7004267 |
| Manufacturer Part # | 7004267 |
| Height | 2.15" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 7004267 Sea Post (front)