RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 7003984 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 7003984 7 Inch Finger Cover Top for Food Safety in Kitchen
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 7003984 |
| Manufacturer Part # | 7003984 |
| Height | 1.25" |
| Width | 7.3" |
| Depth | 31.75" |
| Weight | 3.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 7003984 Finger Cover (top)
