RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu steam tables and food wells.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 700369A steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 700369A 20.000 Inch Gasket for Nu-Vu Equipment
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 700369A |
| Manufacturer Part # | 700369A |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 700369A Assygasket20.000x 13.125
