RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu insulated and heated food pan carriers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 700356B insulated and heated food pan carriers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 700356B 7.1 Inch Gray Preformed Gasket for Foodservice
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 700356B |
| Manufacturer Part # | 700356B |
| Height | 6.95" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 19.8" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 700356B Gaskethw 2ggraypreformed
