RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu insulated and heated food pan carriers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 700273A insulated and heated food pan carriers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 700273A 10 Inch Gasket Magnetic Seal for OEM Refrigeration
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 700273A |
| Manufacturer Part # | 700273A |
| Height | 7" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 700273A Gasketdoormagnetic