Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 7002677 1.7 Inch Elbow 5/8t to 1/2 MPT Commercial Fitting
Item:
#1442975
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 7002677 |
| Manufacturer Part # | 7002677 |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 2.1" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 7002677 1.7 Inch Elbow 5/8t to 1/2 MPT Commercial Fitting