Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 7002668 3.95 Inch Connector Tri-Clamp Male NPT Stainless Steel
Item:
#1442972
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 7002668 |
| Manufacturer Part # | 7002668 |
| Height | 0.8" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 1.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 7002668 3.95 Inch Connector Tri-Clamp Male NPT Stainless Steel