RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu strip warmers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 700241B strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 700241B 12 Inch Food-Grade Gasket for Ub 12rub 16r Durable Sealing
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 700241B |
| Manufacturer Part # | 700241B |
| Height | 3.65" |
| Width | 12.3" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 700241B Gasket For Ub 12rub 16r( Price