Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 7002411 4.65 Inch Wide Commercial Scale Stainless Steel with Descriptors
Item:
#1442929
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 7002411 |
| Manufacturer Part # | 7002411 |
| Height | 4.6" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 12.85" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 7002411 4.65 Inch Wide Commercial Scale Stainless Steel with Descriptors
$464.51
Unit price
/
Unavailable