Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 7002231 11 Inch Top Cover Assembly Kit to Protect Equipment
Item:
#1821573
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 7002231 |
| Manufacturer Part # | 7002231 |
| Height | 10" |
| Width | 11" |
| Depth | 16" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 7002231 11 Inch Top Cover Assembly Kit to Protect Equipment
$158.61
Unit price
/
Unavailable