Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 7002213 4.4 Inch Stainless Steel Nose Piece for OEM Equipment
Item:
#1441445
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 7002213 |
| Manufacturer Part # | 7002213 |
| Height | 2.5" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 14.7" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 7002213 4.4 Inch Stainless Steel Nose Piece for OEM Equipment
