Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 7002-4 4.7 Inch Vinyl Bead Gasket for Foodservice and Refrigeration
Item:
#1184753
Technical details
| Manufacturer | Atlas |
|---|---|
| Model Number | 7002-4 |
| Manufacturer Part # | 7002-4 |
| Height | 3.05" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 10.8" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 7002-4 4.7 Inch Vinyl Bead Gasket for Foodservice and Refrigeration
