Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 7001625 Width 1-1/2 Inch Control Knob Ball Cover - OEM
Item:
#1132979
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 7001625 |
| Manufacturer Part # | 7001625 |
| Height | 1.4" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 4.9" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 7001625 Width 1-1/2 Inch Control Knob Ball Cover - OEM
$38.30
Unit price
/
Unavailable
