RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall trays.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 7001576 trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 7001576 9 Inch Crumb Tray to Toastmaster Toaster Tp22 Tp44 Tp120
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 7001576 |
| Manufacturer Part # | 7001576 |
| Height | 0.5" |
| Width | 9" |
| Depth | 10.1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 7001576 Crumb Tray, Toastmaster Toaster Tp22 Tp44 Tp120
