Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints -7000775 6.25Inch Thermocouple 1/8 Vdc for Food Processing
Item:
#1132866
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | -7000775 |
| Manufacturer Part # | -7000775 |
| Height | 1.7" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 11.3" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints -7000775 6.25Inch Thermocouple 1/8 Vdc for Food Processing
$88.94
Unit price
/
Unavailable
