Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints -7000759 3.25 Inch Roller Tension Kit for VCT2010 Conveyor
Item:
#1132992
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | -7000759 |
| Manufacturer Part # | -7000759 |
| Height | 1.25" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints -7000759 3.25 Inch Roller Tension Kit for VCT2010 Conveyor
$172.21
Unit price
/
Unavailable
